Bezgólová remíza by bola prekvapením, za 20 rokov sa im to nestalo

Utorok a stredu večer nám počas tohto pracovného týždňa spríjemní vložené 4. kolo anglickej Championship.

V utorok zavítame na Loftus Road, kde svoje zápasy hrávajú Queens Park Rangers. Tí by chceli po výsledkovo rozkolísanom štarte do nového ročníka nájsť svoju tvár. V úvodnom kole totiž prehrali 0:1 na trávniku Blackburnu, následne doma zdolali 3:2 Middlesbrough, s Ligovým pohárom sa rozlúčili po neúspešnom jedenástkovom rozstrele u Charltonu Athletic a cez víkend pri šialenom závere vydolovali bod v Sunderlande po výsledku 2:2. So štyrmi bodmi zo štyroch zápasov aktuálne okupujú 10. priečku.

Body však potrebuje aj Blackpool, ktorému patrí v tabuľke až 17. miesto. Po výhre 1:0 doma nad Readingom v nasledujúcich dueloch prehral 0:2 u Stoke a 0:1 doma so Swansea City a rovnako ako QPR sa po penaltách rozlúčil s Ligovým pohárom, v ktorom šokujúco nestačili na štvrtoligový Barrow AFC.

Tipnúť si víťaza podľa predchádzajúcich vzájomných zápasov je takmer nemožné, posledných šesť prinieslo dve výhry QPR, jednu Blackpoolu a tri deľby bodov. Jedno je však takmer isté, sieť by sa vlniť minimálne raz mala. Bezgólovú remízu sme v súperení týchto klubov za predchádzajúcich 20 rokov nevideli ani raz.

Súboj 4. kola Championship medzi Queens Park Rangers a Blackpoolom vám ponúkneme naživo v utorok večer od 20:55 na PREMIER SPORT 1. Komentovať ho bude Dalibor Mucha.