Bitka o miestenky do play-off pokračuje

Tabuľka basketbalovej Euroligy a sa postupne dopĺňa o výsledky dohrávaných zápasov tureckých zástupcov a v otázke toho, aké sú šance tímov na miestenku do play-off, sa stále viac vyjasňuje.

Vo štvrtok v priamych prenosoch PREMIER SPORT 2 sa pozrieme do dvoch arén. Od 18:25 príde k priamej konfrontácii tímov, ktoré sa pohybujú v okolí „deliacej“ čiary. Desiatemu Anadolu Efes Istanbul nabudenému cenným triumfom nad Realom Madrid chýba jeden triumf na posun medzi osmičku najlepších. Ku klubom, ktoré spomedzi nich môže vytlačiť, je práve jeho dnešný súper v tabuľke siedmy Partizan Belehrad, ktorý má na konte o výhru viac ako turecký zástupca.

O 20:40 zamierime do Madridu, kde už spomínaný Real vyzve Olimpiu Miláno. Domácim aj po prehre s Efesom naďalej patrí druhá priečka, oproti lídrovi Olympiacosu Pireus nazbierali o jednu výhru menej. Potvrdenie účasti v play-off tak je už len otázkou času. Milánčania naopak šance na miestenku do nadstavby pomaly strácajú. Aktuálne im patrí až 13. miesto a od tímov nad čiarou ich delia so zápasom k dobru tri výhry.