Budíky nastaviť. Legenda sa vracia!

Veľký sviatok v UFC. Bývalý šampión poloťažkej váhy Jon Jones, považovaný za jedného z najlepších bojovníkov MMA v histórii, sa vracia po 3 rokoch a 24 dňoch. Pri comebacku ho však rozhodne nečaká jednoduchá úloha. Jeho súperom na UFC 285 bude mimoriadne nebezpečný Ciryl Gane.

Držiteľ viacerých rekordov a jedno z najznámejšich mien najprestížnejšej organizácie Jones sa pokúsi o reštart v ťažkej váhe, čo bude jeho vôbec prvý zápas v tejto kategórii. Motiváciou naviac je pre neho možnosť získať okamžite opasok, ktorý sa uvoľnil po odchode Francisa Ngannoua.

Bez piatich centimetrov dvojmetrový Gane, Jones má o dva centrimetre menej, udivuje svojou pohyblivosťou, technikou a dynamikou. V UFC stihol absolvovať od roku 2019 12 súbojov a prehral len titulový so spomínaným Ngannouom.

Súboj Jonesa s Ganem však nebude jedinou titulovou bitkou. O tú druhú sa v hlavnom predzápase postarajú mimoriadne nebezpečná Valentina Shevchenko a jej mexická vyzývateľka Alexa Grasso. Ešte o zápas skôr sa do akcie dostane aj doteraz stopercentný Shavkat Rakhmonov, ktorého ďalšou prekážkou bude Geoff Neal. Máme sa na čo tešiť…

UFC 285: Jones vs. Gane – HLAVNÁ KARTA
Jamie Pickett vs. Bo Nickal (Middleweight)
Mateusz Gamrot vs. Jalin Turner (Lightweight)
Geoff Neal vs. Shavkat Rakhmonov (Welterweight)
Valentina Shevchenko vs. Alexa Grasso (Flyweight 5×5)
Jon Jones vs. Ciryl Gane (Light heavyweight 5×5)

Priamy prenos UFC 285: Jones vs. Gane môžete sledovať od 04:00 na PREMIER SPORT 1, sprevádzať vás ním bude dvojica Michal Petrgál a Tomáš Kohout .