Celtic sa pokúsi o reštart

Šnúra ôsmich víťazných súťažných zápasov v rade je už minulosťou, domáca prehra rozdielom triedy v Lige majstrov s Realom ako keby Celtic vyhodila z rytmu.

Po remíze so Šachtarom Doneck totiž nasledovala nečakaná prehra 0:2 so St. Mirrenom v domácej súťaži. Tesná výhra s Motherwellom, ktorému v predchádzajúcich štyroch zápasoch nastrieľali zelenobieli 13 gólov, tiež nemohla fanúšikov uspokojiť. A prehra v Lipsku bola len ďalším dielikom do skladačky nevydarených vystúpení obhajcu titulu.

V sobotu popoludní v rámci 10. kola Premiership búdú mať Postecoglouvci dobrú príležitosť na reštart. Predstavia sa totiž na trávniku St. Johnstone, ktorému v tabuľke patrí až deviata priečka. Navyše, ide o jedného z obľúbeným súperov Celticu. V predchádzajúcich piatich vzájomných súbojoch v lige a pohári od neho inkasovali jediný a nastrieľali mu neuveriteľných 17 gólov.

Dočkáme sa „reštartovej“ kanonády obhajcu aj dnes? Priamy prenos štartuje o 13:25 na PREMIER SPORT 1, komentovať ho bude Karol Jakubovič.