Diabli deklasovali rivala, tri body s prehľadom aj pre Chelsea a Liverpool (Premier League 1. kolo)

Manchester United vstúpil do novej sezóny Premier League vo veľkom štýle. V prvom kole zostrelil odvekého rivala 5:1. Hetrikom sa prezentoval Bruno Fernandes.

Úspešný vstup do novej sezóny zaknihovala aj Chelsea. O víťazstve rozhodli zverenci Thomasa Tuchela už v prvom polčase. Skóre otvoril Marcos Alonso, krátko pred koncom prvého dejstva zvýšil vedenie domácich Pulišič. Skóre po zmene strán uzatvoril Trevoh Chalobah, pre ktorého to bol prvý gól v modrom drese.

V poslednom zápase večera otvoril skóre Diogo Jota. V prvom polčase ale Liverpool viac gólov streliť nedokázal. Podarilo sa mu to až po zmene strán. Na 2:0 upravil Roberto Firmino. Nádhernú bodku za dnešným dňom dal napokon najlepší strelec Liverpoolu v minulej sezóne Mohamed Salah. Liverpool si aj vďaka nemu poradil s Norwichom City 3:0.