DIGI Sport prepisuje rekordy. Čo sa dá stihnúť za 7 dní?

V týždni od 24. septembra do 30. septembra naša televízia odvysiela na všetkých kanáloch a všetkých platformách rekordný počet vysielacích jednotiek.

Nosnými súťažami budú opäť Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga a tenisové turnaje ATP a WTA. Pochopiteľne, na všetky sa nabaľujú ďalšie magazíny, ktorých je v danom období až 17.

Nevynechávame však ani vlastnú tvorbu. V 39. týždni vám ponúkneme našu novú reláciu Skybox a k dvom zápasom týždňa prinesieme aj dve štúdiá. Chýbať nebude ani pravidelné TOP Menu mapujúce naše vysielanie na nasledujúce dni.

Vôbec po prvý raz v tejto sezóne sa v strede týždňa hrajú vložené kolá (v Španielsku, Nemecku a Taliansku), a to je hlavný dôvod, prečo si diváci nájdu na našich obrazovkách rekordné množstvo obsahu.

V polovici septembra sme spustili vysielanie DIGI Sport EXTRA, teda kanálov DIGI Sport 6 až 10, ktoré sú dostupné na platformách DIGI GO a Magio Go. Počas týždňa na nich budete môcť sledovať až 23 futbalových duelov a vybrané tenisové duely, ktoré sa pre nabitý program nedostanú na televízne obrazovky.

Vysielanie v 39. týždni (24.9 – 30.9)

52 LIVE futbalových zápasov na DIGI Sport 1 až DIGI Sport 4
23 LIVE futbalových zápasov na DIGI Sport EXTRA
2 ZÁZNAMY futbalových zápasov z Premier League
36 LIVE tenisových zápasov na DIGI Sport 5
8 LIVE tenisových zápasov na DIGI Sport EXTRA
2 LIVE štúdia k zápasom Real Madrid – Atlético Madrid a Juventus Turín – SSC Neapol
17 pravidelných týždenných magazínov
1 relácia TOP Menu
1 relácia Skybox
2 Kickbox Enfusion LIVE
Spolu: 144 premiérových vysielacích jednotiek za 7 dní !