Kolumbia s ďalšou stratou, prvý bod Ekvádoru (Copa América)

Juhoamerická Copa América pokračovala ďalšími zápasmi v skupine B.

Štvorzápasová séria Kolumbie bez prehry je na konci, nečakane sa o to postaralo Peru. Pre Peruáncov ide pritom len o druhú výhru z predchádzajúcich desiatich stretnutí, z ktorých prehralo až šesť. O troch bodoch pre Peru rozhodol napokon vlastný zásah Minu.

Druhý bod na turnaji získala Venezuela, keď remizovala s Ekvádorom 2:2. Tomu na výhru nestačilo vedenie 1:0 ani 2:1, o deľbe bodov rozhodol v 91. minúte striedajúci Hernández, ktorý reagoval na zásh ďalšieho náhradníka Platu, ktorý prišiel na trávnik len tri minúty pred gólom.

Kolumbia – Peru 1:2 (0:1)
Góly: 53. Borja (11m) – 17. Peňa, 64. Mina (vl.)

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Venezuela – Ekvádor 2:2 (0:1)
Góly: 51. Castillo, 90.+1 Hernández – 39. Preciado, 71. Plata