Hviezdny debut Ronalda, zažiaril aj Edouard (Premier League 4. kolo)

Tottenham inkasoval prvé góly v sezóne a prehral prvý zápas. V mestskom derby s Crystal Palace prehral najmä kvôli oslabeniu rozdielom triedy. Fantastický debut prežil francúzsky útočník Odsonne Edouard.

V 84. minúte vybehol na trávnik za stavu 1:0 pre domácich. Oslabenému Tottenhamu dokázal za menej ako desať minút streliť dva góly a definitívne rozhodnúť o víťazstve.

Debut sa vydaril aj hlavnej hviezde dňa. Cristiano Ronaldo sa dočkal už v úvodnom dejstve a poslal Manchester United do vedenia. Ďalší gól pridal po zmene strán. Diabli nakoniec vyhrali rozdielom triedy 4:1. Presadili sa aj Bruno Fernandes a Jese Lingaard. ManUnited vyhral tretí zápas v sezóne.

Romelu Lukaku zatiaľ prežíva návrat do Premier League ako z filmu. V domácom súboji s Aston Villou rozvlnil sieť dvakrát. Oba zásahy belgického snajpra stáli za to, druhý bude s určitosťou horúcim kandidátom na gól kola.

Bernardo Silva zareagoval na King Power Stadium v šlágri kola v kľúčovom momente najrýchlejšie zo všetkých a napokon sa stal hrdinom. Po hodine hry strelil jediný gól zápasu.

Arsenal splnil povinnosť a pripísal si prvé tri body do tabuľky. V domácom prostredí tesne zdolal Norwich 1:0. Víťazný gól strelil kapitán Pierre-Emerick Aubameyang.