Čo sa deje so Steelers?

Tradičný Sunday Night nevynecháme v našom vysielaní ani počas sviatkov. V dnešnom programe priaznivci amerického futbalu nájdu až tri priame prenosy.

Program odštartujeme na štadióne Pittsburghu Steelers. Domáci boli ešte nedávno suverénnym lídrom divízie AFC sever i celej konferencie. Po troch prehrách v rade začína byť ich parádne rozbehnutá sezóna v ohrození. Dnes sa navyše oceliarom postavia do cesty rozbehnutí futbalisti z Indianapolisu. Colts vyhrali tretí zápas v rade a nečakane hrajú o divízny titul. V konferencii sú na štvrtom mieste, ak dnešný zápas vyhrajú dotiahnu sa na Steelers. Darí sa im najmä vďaka zodpovednej práci obrany a skúsenostiam 39-ročného quarterbacka Philipa Riversa.

18:55 DS3 Pittsburgh Steelers – Indianapolis Colts

V noci sa presunieme do Seattlu, kde uvidíme ďalší veľmi atraktívny duel. Domáci Seahawks privítajú v domácom chráme Rams z Los Angeles. Pôjde skutočne o veľa. Rams vyhrali v tejto sezóne iba o jeden zápas menej ako Seahawks. Prípadne víťazstvo v súboji s rivalom by ich posunulo do čela západnej divízie NFC. V tejto sezóne sa im to už raz podarilo. V desiatom kole si poradili so Seahawks v domácom prostredí 23:16. Uvidíme, aké následky zanechala na Baranoch nečakaná prehra z minulého kola. Rams prekvapivo nestačili na posledný New York Jets.

22:20 PS Seattle Seahawks – Los Angeles Rams

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

To najlepšie na záver. Green Bay Packers sa po dvoch zaváhaniach Saints opäť prepracovali do čela konferencie a plánujú na ňom zotrvať do konca základnej časti. Dnes sa im pokúsia prekaziť plány futbalisti Tennessee Titans, ktorí sa s Colts preťahujú o pozíciu lídra divízie. V play-off môžu byť veľmi nepríjemným súperom. Dnes preverí ich zodpovednú obranu jeden z najlepších útokov v lige. Packers vyhrali štyri zápasy v rade, naposledy si poradili s Carolinou Panthers. Svojej divízii NFC sever kraľujú počas celej sezóny s veľkým prehľadom a play-off im rozhodne neunikne.

2:15 PS Green Bay Packers – Tennessee Titans

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.