Šláger v New Orleans, Washington preveria Seahawks

V dnešnom programe opäť nebude chýbať americký futbal. Z tradičného Sunday Night vám ponúkneme tri priame prenosy.

V tom prvom sa pozrieme na prekvapenie uplynulých týždňov z Washingtonu. Domáci futbalový tím ťahá štvorzápasovú víťaznú sériu, vďaka ktorej sa prepracoval už na siedme miesto konferencie. Vo svojej veľmi vyrovnanej divízii je dokonca na prvom mieste pred Giants. Bude sa na ňom chcieť udržať až do konca základnej časti a postúpiť do play-off. Bude to však nesmierne náročné. Najmä dnes čaká futbalistov Washingtonu náročný test. V domácej aréne ho preveria silní Seahawks zo Seattlu, ktorí si nemôžu dovoliť zaváhanie. V NFC divízii západ sú napriek deviatim víťazstvám z trinástich zápasov na druhom mieste za Rams. Nasledujúce zápasy budú rozhodujúce.

DS3 18:55 Washington Football Team – Seattle Seahawks

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

Absolútnym vrcholom pätnásteho kola bude vzájomný súboj dvoch vedúcich tímov konferencií. V National Football je najlepším tímom New Orleans Saints, zatiaľ čo v konferencii American Football sa po dvoch zaváhaniach Steelers v rade prepracoval do čela obhajca Superbowlu z Kansas City. Chiefs opäť dominujú celej lige, z trinástich duelov prehrali iba jediný. Svätci prehrali v tejto sezóne už tri zápasy. Posledný neúspech si nečakane pripísali v poslednom kole na štadióne Eagles vo Philadelphii. Dnes to budú mať oveľa náročnejšie, navštívi ich najlepší tím NFL.

PS 22:20 New Orleans Saints – Kansas City Chiefs

Pre tých fanúšikov, ktorí nebudú mať dosť, máme pripravený aj tretí priamy prenos. Nad ránom sa pozrieme do New Yorku. Giants privítajú vo svojej aréne Cleveland Browns. Domáci sa pokúsia napraviť zaváhanie z minulého kola, vďaka ktorému prišli o prvé miesto vo svojej divízii. Do cesty sa im ale dnes postaví tím, ktorý v tomto ročníku prekonáva očakávania. Browns si mohli v minulom kole prakticky zaistiť postup do play-off. V súboji s divíznym rivalom sa im to ale bohužiaľ pre nich nepodarilo a musia bojovať naďalej. V každom prípade s nimi treba v tejto sezóne počítať.

PS 2:15 New York Giants – Cleveland Browns

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.