Kto získa prvé body?

V nedeľu večer zaostríme na súboj v Serie A, kde sa o prvé body v sezóne pobijú Bologna a Hellas Verona.

Domáci totiž v úvodnom kole prehrali v Ríme s Laziom 1:2, hoci vyhrávali po jedenástke Arnautoviča a takmer celý prvý polčas hrali presilovku po vylúčení Luisa Maximiana. Tesne pred prestávkou sa ale sily vyrovnali, keď po druhej žltej videl červenú aj Soumaoro, čo Lazio využilo na obrat.

Hellas odštartoval novú sezónu doslova katastrofálne. Najskôr v Coppa Italia utŕžil doma výprask 4:1 od Bari a o týždeň neskôr boli priaznivci Verony svedkami ďalšieho „nákladu“ aj v Serie A, keď na Stadio Marc’Antonio Bentegodi uspel po výsledku 5:2 aj Neapol.

V minulej sezóne platilo vo vzájomných súbojoch pravidlo môj dom, môj hrad, či tomu tak bude aj v tejto sa dozvieme od 20:40 na PREMIER SPORT 1 v sprievode Roba Kmeťa.