Bruggy stále neporazené, kohúti novým lídrom (Liga majstrov 4. kolo)

Stredajší program 4. kola Ligy majstrov priniesol poriadne divoké futbalové divadlo.

Neapol nezaváhal ani s Ajaxom a Liverpool rozstrieľal Rangers aj s prispením rekordného hetriku striedajúceho Salaha za 6 minút a 12 sekúnd.

Club Bruggy neprehral ani v Madride a naďalej vedie B skupinu, Leverkusen po prehre s Portom naopak klesol na poslednú priečku.

Bayern si postrážil výhru v Plzni napriek tomu, že druhý polčas prehral 0:2 a Inter siahal na cenný triumf v Barcelone, no Lewandowski bol gólom z 92. minúty proti.

Doterajší líder skupiny D Sporting doma nečakane zaváhal s Marseille a Tottenham aj napriek zahodenej jedenástke Kanea zdolal doma Frankfurt.