Liverpool ponížil nováčika, diabli vybuchli v Leicesteri (Premier League 8. kolo)

Futbalisti Liverpoolu privítali Claudia Ranieriho v Premier League po svojom.

Watfordu strelili na Vicarage Road 5 gólov. Ďalší neuveriteľný gól strelil Mohamed Salah, hviezdou stretnutia však bol jeho kolega z ofenzívy Roberto Firmino, ktorý strelil hetrik. Pre Ranieriho to bola najvyššia prehra v Premier League.

Šláger kola sa hral na King Power Stadium. Súboj Leicesteru s Manchestrom United rozhodne nesklamal. Videli sme šesťgólovú prestrelku s lepším koncom pre domácich. Foxes predviedli v druhom polčase najlepší výkon sezóny a zaslúžene získali všetky tri body.

Malé londýnske derby na Brentford Community Stadium ovládol favorit. Chelsea stačil na víťazstvo jeden gól. O triumfe The Blues rozhodol nekompromisným spôsobom Ben Chilwell.

Úradujúci majster Premier League si poradil s Burnley s prstom v nose. Po góloch Bernarda Silvu a Kevina De Bruyna dokráčal Manchester City k pohodlnému víťazstvu 2:0.

Neuveriteľnú drámu sme videli vo Villa Parku. Domáci Villans viedli do 80. minúty 2:0 a vyzeralo to na tri body. Hostia ale v závere spustili neuveriteľnú lavínu a domácich vyškolili z efektivity. Postupne sa presadili Saiss, Coady a nakoniec aj Ruben Neves. Vlci si napokon pripísali fantastické víťazstvo 3:2.