Londýn je modrý, bod pre United zachránil Greenwood (Premier League 2. kolo)

Pre Diablov z Manchestru sa súboj na St. Mary’s Stadium vôbec nezačal dobre. Po pol hodine prehrávali 0-1. Loptu za chrbát Davida De Geu si nešťastným tečom zrazil jeho spoluhráč Fred.

Napriek veľkej prevahe sa hosťom v prvom polčase vyrovnať nepodarilo. Úspešný bol až mladučký útočník Mason Greenwood v 55. minúte. Na gól mu prihral Paul Pogba, pre ktorého to bola už piata asistencia v novej sezóne.

Aj napriek sľubným šanciam sa futbalistom Manchestru United nepodarilo skóre zápasu otočiť vo svoj prospech a nakoniec sa museli uspokojiť s remízou. Svätci získali prvý a veľmi cenný bod.

Londýn je modrý! Romelu Lukaku si otvoril strelecký účet v Chelsea pri svojom druhom debute hneď v prvom zápase. The Blues poslal do vedenia už v 15. minúte.

Gólovú poistku pridal o dvadsať minút neskôr Reece James. Chelsea má po dvoch kolách na konte plný počet bodov, Arsenal zatiaľ nezískal ani jeden.