Diabli nedali šancu nováčikovi (Premier League – 35. kolo)

V Premier League bola v pondelok večer na programe dohrávka 35. kola. Manchester United privítal na Old Trafford londýnsky Brentford. Fanúšikovia diablov si po dlhej dobe prišli na svoje.

Red Devils viedli už od 9. minúty zásluhou Bruna Fernandesa. V závere polčasu sa presadil aj jeho slávnejší krajan. Cristianovi Ronaldovi však rozhodcovia neuznali gól kvôli postaveniu mimo hry.

Po zmene strán sa už ale hviezdny CR7 dočkal. Z pokutového kopu zvýšil na 2:0 a pripísal si svoj 698. gól v profesionálnej kariére. V ostávajúcich dvoch ligových zápasoch sa určite pokúsi zavŕšiť gólový účet na magickom čísle 700.

V poslednej polhodinke sa presadil aj jeho dlhoročný kolega z Realu Madrid Raphael Varane. Francúzsky stopér upravil na konečných 3:0. Manchester United ostáva aj napriek suverénnemu víťazstvu s nováčikom na 6. mieste tabuľky.