Ronaldo zachránil bod pre United (Premier League – 37. kolo)

V anglickej Premier League bola vo štvrtok večer na programe atraktívna predohrávka 37. kola. Manchester United privítal na Old Trafford Chelsea. Hostia mali v zápase jednoznačne navrch. V prvom polčase prestrieľali domácich v pomere 11:3. Ani jeden strelecký pokus sa však nezmestil za chrbát pozorného Davida De Geu.

Góly sme napokon videli až po zmene strán. Bola to práve Chelsea, ktorá sa zaslúžene dostala do vedenia. Skóre stretnutia parádnym volejom otvoril Marcos Alonso. The Blues sa však neradovali ani dve minúty, pretože krátko po rozohrávke vyrovnal po krásnej prihrávke Matiča hviezdny Cristiano Ronaldo.

Viac gólov na Old Trafford nepadlo. S ohľadom na predvedený výkon môžu byť diabli s remízou spokojní. Deľba bodov ich však pravdepodobne definitívne odpísala z boja o top štvorku Premier League.