Millwall hrá ako oživený, Watford ako na hojdačke

V stredu v rámci 16. kola Championship navštívime The Den.

Domáci Millwall po štyroch prehrách z piatich zápasov od polovice augusta do polovice septembra hrá ako vymenený. V nasledujúcich piatich dueloch prehral len raz, tesne 1:2 na ihrisku aktuálneho lídra súťaže Blackburnu, a vyhral trikrát.

Výsledky jeho dnešného súpera Watfordu musia byť pre fanúšikov klubu veľkým sklamaním. Tím, s ktorým sa počítalo v boji o postupové priečky, je po 14 zápasoch až štrnásty. Môžu za to najmä jeho nevyrovnané výkony.

Kým v prvých piatich kolách po zostupe do Championship neprehral ani raz (2V, 3R), v ďalších deviatich zápasoch pridal len tri výhry a až štyri prehry. Dôkazom kolísavých výsledkov sršňov sú aj predchádzajúce dve stretnutia – s Blackpoolom, ktorý je tesne nad pásmom zostupu, prehrali 1:3, o týždeň neskôr doma ale zdolali tím z top5 tabuľky Norwich.

V ostatných troch domácich ligových zápasoch proti Watfordu Millwall neuspel ani raz (2R, 1P), naposledy sa mu to podarilo ešte v apríli 2013. Ako to dopadne dnes? Priamy prenos štartuje od 20:55 na PREMIER SPORT 1. Komentátorom súboja bude Karol Jakubovič.