Nájde Huddersfield konečne recept na stoke?

Víkendový program na PREMIER SPORT odštartujeme piatkovým súbojom dvoch tradičných celkov anglickej Championship. Na Kirklees Stadium budú chcieť formu potvrdiť hráči Huddersfieldu.  

The Terriers momentálne v druhej najvyššej súťaži v Anglicku ťahajú vynikajúcu osemzápasovú sériu bez prehry, ktorá ich vyniesla na fantastické šieste miesto tabuľky.  

A to nebolo všetko, začiatkom roka dokázal Huddersfield prekvapiť aj v FA Cupe. Z najstaršieho pohára vyradil premierleagové Burnley. Teraz sa pokúsi využiť hernú krízu The Potters. 

Stoke City prežíva diametrálne odlišné obdobie. Z predchádzajúcich deviatich duelov prehralo šesť a nazbieralo len sedem bodov. Našťastie si v prvej polovici sezóny urobilo náskok a napriek sérii prehier sa drží v prvej polovici tabuľky len šesť bodov za Huddersfieldom.  

Rozdiel sa The Potters v Huddersfielde pokúsia zmenšiť v piatok večer. Vo vzájomných zápasoch sú v ostatných ročníkoch úspešnejší, keď prehrali iba jeden zápas zo siedmich a až päťkrát sa radovali z víťazstva. 

Program 29. kola Championship 
PS1 20:40 Huddersfield Town – Stoke City (komentuje K. Jakubovič)