Postará sa nováčik o ďalšie prekvapenie? 

Diabli z Manchestru absolvujú v pondelok večer posledný zápas na domácom trávniku v tejto sezóne Premier League. Na Old Trafford privítajú futbalistov Brentfordu, ktorí na rozdiel od hráčov United prežívajú veľmi úspešný ročník.  

Vo svojej historicky prvej sezóne v Premier League majú záchranu už takmer istú. Síce ešte nie je úplne “vymaľované”, ale osem bodov by im malo stačiť na splnenie vytúženého cieľa. Včielky po troch víťazstvách v rade remizovali v derby s Tottenhamom a do zápasu s United pôjdu plní sebavedomia. 

Hráči Manchestru United naopak zažívajú sezónu plnú sklamania. Naposledy vďaka Cristianovi Ronaldovi odvrátili tretiu prehru v rade, v zápase s Chelsea si ale vybrali aj poriadnu dávku šťastia. Pred dnešným zápasom sú na šiestom mieste tabuľky, na piaty Tottenham strácajú až šesť bodov.  

Na Ligu majstrov môžu v budúcej sezóne červení diabli zabudnúť. Otázkou je, či sa prebojujú aspoň do Európskej ligy. V Divadle snov s najväčšou pravdepodobnosťou neostane cez leto kameň na kameni a fanúšikovia United sa môžu tešiť na zaujímavé prestupové leto.  

Prvý vzájomný súboj v novodobej Premier League skončil víťazstvom diablov 3:1. The Bees sa na Old Trafford predstavia po prvýkrát od roku 1975 a pokúsia sa o historický triumf.  

Dohrávku 35. kola anglickej Premier League vysielame na PREMIER SPORT 1 o 20:55. Priamy prenos bude pre Vás komentovať Marek Skáčik.  

Program 35. kola Premier League
PS1 Manchester UnitedBrentford FC (komentuje M. Skáčik)