Spurs predviedli koncert, diabli opäť zakopli (Premier League – 27. kolo)

Anglická Premier League v sobotu pokračovala zápasmi 27. kola.

V úvodnom stretnutí sme videli gólový koncert hostí. Futbalisti Tottenhamu sa už v úvodnej 45-minútovke presadili trikrát. Po zmene strán pridali utrápenému Leedsu United ešte jeden gól a bolo vybavené.

Ďalšie tri body získali futbalisti Newcastlu United. V 27. kole si poradili v Londýne s Brentfordom 2:0. O góly sa ešte v prvom polčase postarali Joelinton a Joe Willock.

Manchester United naopak opäť zaváhal. V domácom prostredí diabli nedokázali streliť Watfordu ani jeden gól a museli sa uspokojiť s bodom. Nováčik po senzačnom víťazstve 4:1 obral o body ManUnited aj druhýkrát v sezóne.

Poriadne sa vytrápil aj druhý klub z Manchestru. V Liverpoole sa ale napokon Citizens skórovať podarilo. V 82. minúte zachránil Sky Blues od druhej straty v rade talentovaný záložník Phil Foden. Manchester City si v Goodison Parku poradil s Evertonom 1:0 a udržal si náskok na prvom mieste tabuľky.