Buccaneers navštívia Detroit, Raiders privítajú Dolphins

Druhý sviatok vianočný môžu pri televíznych obrazovkách stráviť aj fanúšikovia amerického futbalu. V dnešnom programe nájdu dva priame prenosy z najprestížnejšej súťaže NFL.

Hrať sa bude najprv v Detroite. Lions privítajú v domácej aréne rozbehnutú Tampu Bay Buccaneers. Piráti vyhrali obe posledné stretnutia a dnes sa pokúsia vyhrať aj posledný zápas v roku. Tom Brady sa postupne zohráva so svojimi novými spoluhráčmi a Tampa začína ukazovať svoju silu. Tím z Detroitu by pre druhý najlepší tím divízie NFC juh nemal byť prekážkou.

18:55 DS3 Detroit Lions – Tampa Bay Buccaneers

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.

S futbalistami Las Vegas Raiders to v novembri vyzeralo dobre, v decembri sa ale všetko vrátilo do starých koľají. Po prehre s Indianapolis Colts podľahli naposledy po predĺžení aj divíznemu rivalovi z Los Angeles. Tým v podstate prišli aj o tohtoročné play-off. Je to to škoda, pretože Raiders to vôbec nemali rozohrané zle. Do vyraďovacích bojov sa môže prekvapivo kvalifikovať tím z Miami. Dolphins sú s deviatimi víťazstvami na druhom mieste východnej divízie AFC za Bills. V minulom kole pripravili o play-off New Englands Patriots, dnes sa pokúsia definitívne zmariť šance Raiders.

2:10 PS Las Vegas Raiders – Miami Dolphins

Je nám ľuto, tento obsah je možné prehrať iba na území Slovenskej a Českej republiky.