West Brom pred ďalším ostrým testom

Pondelkový program si večer spestríme atraktívnou bitkou dvoch ašpirantov na postup do Premier League. Utrápený West Bromwich Albion sa v domácom prostredí pokúsi zastaviť nečakaný rozlet Blackburnu. 

Forma hráčov Rovers ale išla v ostatných týždňoch dole. Blackburn prehral až tri zápasy z predchádzajúcich piatich, kvôli čomu klesol na tretie miesto tabuľky za Bournemouth.  

West Bromwich je na tom v každom prípade ešte oveľa horšie. Top favorit Championship prehral v posledných piatich kolách až štyri stretnutia a klesol až na 9. miesto tabuľky.  

The Baggies má prebudiť rešpektovaný tréner Steve Bruce, ktorý naposledy viedol Newcastle United. Cieľ napriek komplikovanej situácii ostáva nezmenený, vedenie a fanúšikovia chcú vidieť West Bromwich späť v Premier League. Bude to však nesmierne náročné.

Bruce musí vyriešiť predovšetkým problémy v ofenzíve. Celok z West Midlands sa naposledy presadil v úvodnej 45-minútovke 4. decembra. V posledných troch zápasoch neskórovali The Baggies ani raz. 

Vzájomné súboje bývajú veľmi vyrovnané a tesné. Mierne navrch má v poslednej dobe West Bromwich, Blackburn naposledy uspel v domácom prostredí v roku 2019. 

Zápas bude pre vás o 20:55 na PREMIER SPORT 1 komentovať Filip Mentel

Program 32. kola Championship 
PS1 20:55 West Bromwich Albion – Blackburn (komentuje F. Mentel)