Rangers vyzvú obľúbeného súpera, TSG proti vlkom

V sobotu sa na PREMIER SPORT pozrieme na štadióny v Škótsku a Nemecku.

V Premiership si sily zmerajú St. Mirren a Rangers. Pre hostí, ktorí v predchádzajúcich piatich ligových kolách stratili až päť bodov, by tento zápas mohol byť výbornou príležitosťou na reštart. So St. Mirren totiž nestratili v ligovom zápase ani bod už neuveriteľných 12 duelov s ešte neuveriteľnejším celkovým skóre 30:1. Naposledy nevyhrali v máji 2016, keď ešte v druhej lige remizovali v Paisley 2:2. Zveľadiť túto skvelú bilanciu sa pokúsia od 13:25 v priamom prenose PREMIER SPORT 1. Komentátorom duelu bude Karol Jakubovič.

Karol si od mikrofónu neodsadne ani od 15:25, kedy sa na PREMIER SPORT 1 presunieme do Bundesligy, kde na nás čaká súboj medzi Hoffenheimom a Wolfsburgom. Tímy v tabuľke delia len dva body, ich forma je však výrazne odlišná.

Kým domáci nezvíťazili v lige už štyri zápasy, v ktorých získali jediný bod, hostia ťahajú sedemzápasovú šnúru bez prehry , počas ktorej trikrát remizovali a štyrikrát vyhrali. V troch predchádzajúcich kolách pritom vždy bodovali naplno.

To vlkov posúva do úlohy favorita, nemôžu však zabúdať na to, že v predchádzajúcich troch ligových zápasoch vždy ťahali za kratší koniec, keď doma prehrali 1:2 a v Sinsheime 1:3 a 1:2.