Súťažná premiéra CR7, tri futbalové ligy aj americká NFL

Nedeľa bude vo vysielaní PREMIER SPORT mimoriadne pestrá.

Pre futbalových fanúšikov máme program na celý deň. O 11:00 dopoludnia sa na PREMIER SPORT 1 vrátime k sobotňajšiemu zápasu ženskej FA Super League medzi Manchestrom City a Aston Villou. Komentátorom tohto prenosu bude Filip Mentel.

Popoludňajší program odštartuje na PS1 priamy prenos z anglickej Championship, v ktorej na seba narazia nováčik Sunderland s v posledných týždňoch s chuťou hrajúcim Middlesbrough. Štatujeme o 12:55, komentovať bude Karol Jakubovič.

Následne sa presunieme do Talianska. O 14:55 sa v sprievode Martina Petra proti sebe postavia tímy z dolnej polovice tabuľky, trinásta Monza vyzve sedemnáste Sassuolo. O 17:55 budeme spolu s Robom Kmeťom svedkami súboja pätnástej Spezie a o európske poháre bojujúceho AS Rím, ktorému aktuálne patrí v tabuľke Serie A šieste miesto.

Hneď po skončení tohto duelu zamierime späť na ostrovy, v súboji ženskej FA Super League si sily zmerajú Brighton a Arsenal. Komentátorom tohto duelu bude Filip Mentel.

O 18:25 však máme pre vás, tentokrát na PREMIER SPORT 2, pripravený bonbónik v podobe zápasu Saudi Profesional League medzi Al-Nassr a Al-Ettifaq, v ktorom by si mal svoju súťažnú premiéru v tejto súťaži odkrútiť Cristiano Ronaldo.

Večer a noc už tradične bude patriť priaznivcom amerického futbalu. V NFL zaostríme od 21:00 na súboj Buffalo Bills – Cincinnati Bengals a 30 minút po polnoci na duel San Francisco 49ers – Dallas Cowboys.