UFC Fight Night: Volkov vs. Aspinall

Najprestížnejšia svetová organizácia v zmiešaných bojových umeniach UFC sa po dlhom čase vracia do Európy. Ďalší atraktívny turnaj sa uskutoční v Londýne. Európski fanúšikovia sú určite nadšení, pretože turnaj sa bude vysielať v pre nás vo veľmi vyhovujúcom čase. Začíname už o 21:00! 

UFC sa na starom kontinente naposledy predstavila v roku 2019. Posledné galavečeri sa konali v Moskve a Kodani. Od tej doby sa najmä kvôli pandémii turnaje UFC v Európe neuskutočňovali. 

O zápas večera sa v londýnskej O2 Aréne postarajú dve ťažké váhy. Alexander Volkov vyzve v oktagone Toma Aspinalla. Miernym favoritom hlavného zápasu bude domáci bojovník. Aspinalla bude podporovať vypredaná domáca hala, do ktorej sa zmestí až 20 tisíc divákov.  

Okrem toho je Angličan vo vynikajúcej forme. Na konte má sedem víťazstiev v rade. Jeho súper na druhej strane v poslednej dobe podáva veľmi nevyrovnané výkony. Z posledných siedmich zápasov prehral tri.  

Naposledy si však napravil chuť po prehre s Cirylom Ganeom, keď na body zdolal Marcina Tyburu. Výhodou Volkova budú samozrejme skúsenosti, keďže v klietke čelil súperom zvučnejšieho mena. 

Atraktívny súboj uvidíme aj v hlavnom predzápase, v ktorom sa predstaví populárny a veľmi aktívny Dan Hooker. Jeho schopnosti v klietke preverí Arnold Allen.  

Zabudnúť nemôžeme ani na vychádzajúcu hviezdu svetovej scény Paddyho Pimbletta. Vo svojom druhom zápase v najprestížnejšej organizácii vyzve Kazulu Vargasa

Hlavná karta turnaja začína na PREMIER SPORT 1 už o 21:00. Predstavenie v Londýne budú pre Vás komentovať Róbert Kmeťo a Samuel Pirát Krištofič.  

UFC Fight Night: Hlavná karta (komentujú R. Kmeťo, T. Kohout) 
Alexander Volkov vs. Tom Aspinall 
Arnold Allen vs. Dan Hooker 
Paddy Pimblett vs. Kazula Vargas 
Gunnar Nelson vs. Takashi Sato 
Shamil Abdurakhimov vs. Sergey Pavlovich 
Nikita Krylov vs. Paul Craig