UFC Fight Night: Santos vs Ankalaev

Najprestížnejšia organizácia v zmiešaných bojových umeniach UFC nám večer zo soboty na nedeľu ponúkne ďalší atraktívny event. Vrcholom bude súboj v poloťažkej váhe. 

V klietke si to rozdajú dvaja špičkoví zápasníci divízie Thiago Santos a obávaný Magomed Ankalaev. Víťaz ostrosledovaného duelu sa môže priblížiť k vysnívanej titulovej šanci.  

Galavečer bude opäť hostiť populárna Apex Center aréna v Las Vegas. Favoritom hlavného zápasu je dagestanský bojovník, ktorý sa momentálne vezie na 7-zápasovej víťaznej šnúre. 

V profesionálnej MMA kariére prehral iba jeden zápas. Bol to zhodou okolností jeho prvý zápas v UFC, keď ho v triangli utiahol Paul Craig len pár sekúnd pred koncom duelu. Odvtedy je všestranný ruský zápasník doslova nezastaviteľný. Naposledy to na vlastnej koži okúsil Volkan Oezdemir

Starnúci Thiago Santos bude mať veľké problémy s takmer nepriestrelným wrestlingom rodáka z Machačkaly. Podľa všetkého na tom bude horšie aj kondične a pokiaľ sa súboj prenesie na zem, tak mu pomôže iba zázrak. Na zemi sú totiž dagestanskí bojovníci ako ryby vo vode. 

Aj hlavný predzápas ponúkne veľmi atraktívny súboj. Marlon Moraes si v oktagone pomeria sily s Yadongom Songom. Hlavnú kartu turnaja otvorí súboj brazílskych rivalov, Alexa Pereiru preverí Bruno Silva

Hlavná karta turnaja začína na PREMIER SPORT 1 už o 1:00. Predstavenie budú pre Vás komentovať Michal Petrgál a Tomáš Kohout.  

UFC Fight Night: Hlavná karta (komentujú M. Petrgál, T. Kohout) 
Thiago Santos vs. Magomed Ankalaev 
Alex Caceres vs. Sodiq Yusuff 
Khalil Rountree vs. Karl Roberson 
Drew Dober vs. Terrance McKinney 
Alex Pereira vs. Bruno Silva