Súboj rozbehnutých poloťažkých váh

V nedeľu krátko po polnoci odštartuje ďalšie podujatie UFC Fight Night, ktoré bude hostiť Las Vegas.

Nikita Krylov, 30-ročný Ukrajinec pôsobiaci v UFC už desať rokov, má za sebou dva mimoriadne vydarené súboje, v ktorých uštedril KO Alexandrovi Gustafssonovi a na body zdolal Volkana Oezdemira. V renkingu poloťažkej váhy mu patrí šiesta priečka a na tomto evente bude pre neho veľkou motiváciou šanca priblížiť sa príležitosti zabojovať o titul.

Tú však bude mať aj Ryan Spann. Američan sa medzi elitu MMA dostal na druhý pokus cez Conteder Series a v deviatich zápasoch prehral len dvakrát. Aj on má za sebou dve výhry, keď porazil Iona Cutelabu a naposledy knokautoval v 1. kole Dominicka Reyesa.

Na hlavnej karte však nájdete aj atraktívny predzápas medzi André Munizom a Brandanom Allenom, sériu štyroch prehier v rade sa proti Don’Tale Mayesovi pokúsi Augusto Sakai a po takmer štyroch rokoch sa predstaví neporazená Tatiana Suarez, ktorá bude čeliť Montane De La Rosa.

UFC Fight Night: Andrade vs. Blanchfield – HLAVNÁ KARTA
Mike Malott vs. Yohan Lainesse (Welterweight)
Erick Gonzales vs. Trevor Peek (Lightweight)
Tatiana Suarez vs. Montana De La Rosa (Flyweight)
Augusto Sakai vs. Don’Tale Mayes (Heavyweight)
Andre Muniz vs. Brendan Allen (Middleweight)
Nikita Krylov vs. Ryan Spann (Light heavyweight 5×5)

Priamy prenos UFC Fight Night: Krylov vs. Spann môžete sledovať od 01:00 na PREMIER SPORT 1, sprevádzať vás ním bude dvojica Tomáš Kohout a František Fodor.