Potvrdí Sheffield formu v závere sezóny?

Sheffield United privíta v prvom semifinálovom stretnutí play-off nebezpečný Nottingham Forest. Pokúsi sa potvrdiť dobrú formu zo záveru sezóny. V Championship vyhral tri zápasy v rade. 

Nottingham Forest nazbieral v sezóne o päť bodov viac, v posledných kolách však trochu stratil dych. Po kľúčovej prehre s Bournemouthom iba remizoval s Hullom 1:1 a pripravil sa o možnosť priameho postupu do Premier League. 

The Reds tak musia zabojovať o postup vo vyraďovacej fáze, v ktorej sa začína od nuly. Šance na postup sú vyrovnané a dvojzápas so Sheffieldom nemá výraznejšieho favorita.  

Šable sa na dôležité zápasy play-off naladili veľkolepým víťazstvom s víťazom súťaže. Fulham zdolali pred svojimi fanúšikmi 4:0. Všetko vybavili už v úvodných dvadsiatich piatich minútach, v ktorých zaznamenali tri góly. Presne takýto triumf zverenci Paula Heckingbottoma potrebovali.  

Do zápasu s Nottinghamom pôjdu plní sebavedomia a budú ho potrebovať. Oba vzájomné zápasy aktuálneho ročníka skončili remízou 1:1. Aj to sľubuje mimoriadne vyrovnanú bitku na Bramall Lane. 

Prvý semifinálový súboj medzi Sheffieldom United a Nottinghamom Forest vysielame v priamom prenose od 15:55 na PREMIER SPORT 1. Atraktívny duel bude komentovať Filip Mentel. 

Program Sky Bet Championship – 1. semifinále
15:55 PS1 Sheffield United – Nottingham Forest (komentuje F. Mentel)