V nedeľu navštívime štyri futbalové štadióny

Posledná októbrová nedeľa tohto roka bude na PREMIER SPORT 1 patriť škótskej Premiership, talianskej Serie A a anglickej Super League.

Od 12:55 sa spolu s Filipom Mentelom pozrieme na zápas Livingston – Celtic. Kým domácim patrí so ziskom 16 bodov 11. priečka, obhajca titulu je prvý, keď z 33 bodov doteraz získal 30.

V predchádzajúcom kole ukoristil Livingston cenný bod na trávniku Rangers, zelenobieli uspeli v sedemgólovej prestrelke na ihrisku Hearts.

Bilancia ostatných troch vzájomných súbojov je vyrovnaná, raz vyhral Livingston, raz Celtic a raz sa body delili.

O 17:55 navštívime Taliansko, na Stadio Olimpico v Ríme je na programe duel Lazia so Salernitanou. Domáce Lazio prežívajú vydarené obdobie, v Serie A neprehrali už šesť zápasov v rade, z ktorých päť vyhrali. Naposledy si tri body pripísali aj na trávniku silnej Atalanty.

Salernitana po piatich dueloch bez prehry zaznamenala v piatich posledných súbojoch tri porážky, uspieť dokázala len doma proti Verone a Spezii. Zo svojich 13 bodov však získala na ihriskách súperov len tri.

V minulej sezóne Lazio triumfovalo v oboch zápasoch zhodne 3:0. Či nadviaže na tieto výsledky aj tentokrát zistíme spoločne s Martinom Petrom.

V nedeľu máme pre vás pripravené aj dva zápase anglickej Super League. Od 14:55 sa s Martinom Petrom pozrieme do Liverpoolu, kde aktuálne štvrtý Everton privíta druhý Manchester United a po prenose zo Serie A sa presunieme do Londýna, kde nás spolu s Filipom Mentelom čaká mestské derby medzi lídrom súťaže Arsenalom a piatym West Hamom.