Kucka sa podieľal na vysokej prehre Watfordu (Premier League 23. kolo)

Program 23. kola anglickej Premier League sme odštartovali piatkovým súbojom nováčikov na Vicarage Road. Nesmierne dôležitý duel mal po zmene strán až nečakane jednoznačný priebeh. Watford podľahol v domácom prostredí Norwichu City rozdielom triedy.

Gólový účet v Premier League si otvoril americky útočník Joshua Sargent. Posila z Werderu Brémy sa na severe Londýna presadila dokonca dvakrát.

Posledný klinec do rakvy zatĺkol slovenský reprezentant Juraj Kucka, ktorý prišiel na trávnik až v 89. minúte. O tri minúty neskôr ale nešťastným vlastným gólom uzavrel skóre na 0:3 z pohľadu domácich.

Norwich sa po druhom víťazstve v rade dostal zo zostupového pásma, kde ho nahradil práve Watford. Sršne však majú dva zápasy k dobru.