Leeds predviedol neuveriteľnú otočku (Premier League 30. kolo)

V piatkovej predohrávke 30. kola anglickej Premier League sme boli svedkami neuveriteľnej gólovej prestrelky. Na Molineux Stadium sme videli až päť gólov a dva diametrálne odlišné polčasy.

Prvé dejstvo patrilo domácim, ktorí sa dostali do vedenia už v prvej polhodine hry. Skóre po prihrávke Trincaa otvoril Jonny. Prvý menovaný sa nakoniec zapísal aj na listinu strelcov. V neuveriteľnej 11. minúte nadstaveného času zvýšil na 2:0 v prospech domácich.

Po zmene strán sa ale karta totálne otočila. Všetko odštartoval Raúl Jiménez. Mexický búrlivák opäť neostal nič dlžný svojej povesti a v 53. minúte putoval po druhej žltej karte predčasne pod sprchy.

Ohrozený Leeds United to dokonale využil na fantastický obrat. V poslednej pol hodine sa postupne presadil Jack Harrison, Rodrigo a hrdinom sa v nadstavenom čase stal Luke Ayling. The Whites si napokon odniesli všetky tri body za nesmierne cenné víťazstvo 3:2.