Lacazette udrel v závere a vybojoval bod (Premier League 8. kolo)

V pondelkovej dohrávke na Emirates Stadium sme videli poriadnu futbalovú drámu až do záverečných sekúnd. Posledné slovo v nej mali domáci.

Takúto dohrávku by sme si určite radi pozreli každý pondelok. Skóre v malom londýnskom derby otvoril kapitán Pierre-Emerick Aubameyang už v ôsmej minúte. Arsenal si dokázal tesné vedenie udržať celé prvé dejstvo.

Kapituloval až po zmene strán. Na 1:1 upravil Belgičan Christian Benteke. The Eagles sú v posledných ročníkoch doslova nočnou morou Arsenalu a opäť to potvrdili. V 73. minúte dokonal obrat novic v tíme Patricka Vieiru Odsonne Edouard.

Orly ale nakoniec s tromi bodmi zo severu Londýna neodlietali. Obrovskú radosť z cenného víťazstva im v hodine dvanástej prekazil Edouardov krajan Alexandre Lacazette.