DIGI Sport – súkromná športová televízia

sidlo digi sport

August 2010.

Do výkopu úvodného kola novej sezóny Premier League ostáva pár minút. Napätie sa dá krájať. Ešte posledný test spojenia, všetko ok, takže 3-2-1 štart!

Je tu DIGI SPORT!

Súkromný televízny športový kanál odštartoval svoje vysielanie a okamžite sa svojou ponukou zaradil medzi najatraktívnejšie na trhu. Prioritne futbalovú ponuku postupne doplnili aj hokej, basketbal, hádzaná, atletika, box, motorizmus, dostihy, mužský aj ženský tenis, ako aj vlastné relácie a víkendové štúdiá.

Od roku 2012 sme spustili do éteru aj DIGI SPORT 2, ale unikátna ponuka Ligy majstrov UEFA nám umožnila rozšíriť kanály až na DIGI SPORT 3, 4 a 5.

Balík najlepšieho svetového tenisu (ATP, WTA, Fed Cup, Davis Cup, Turnaj majstrov a majsteriek) nás posunul až na federálne, teda česko-slovenské vysielanie. Zo štúdia v Bratislave tak oslovujeme veľkú komunitu športových fanúšikov, ktorých spája spoločná vášeň pre šport.

Naša vlajková loď, anglická Premier League, si vypýtala samostatný kanál, ktorý sme úspešne uviedli do prevádzky v auguste 2019 pod názvom PREMIER SPORT.

Dnes sú značky DIGI SPORT a PREMIER SPORT jasne etablované na trhu a potvrdzujú tak našu dominanciu medzi športovými televíznymi stanicami na česko-slovenskom trhu.

Desať úspešných rokov – to sú tisíce priamych prenosov, stovky hodín komentovania každý mesiac, výnimočné projekty a súťaže, ktoré sme priniesli, ale predovšetkým rovnako vášniví diváci, ktorí sú fanúšikmi športu tak ako my.