PREMIER SPORT – Špičkový svetový šport

Televízia PREMIER SPORT odštartovala svoje vysielanie, ktoré je dostupné v rámci Slovenska a Českej republiky, v piatok 9. augusta 2019 priamym prenosom úvodného zápasu nového ročníka Premier League medzi Liverpool FC a Norwichom City.

V rámci sloganu "Najlepší ostrovný futbal" spolu s najsledovanejšou futbalovou súťažou sveta ponúkla aj prenosy a magazíny z jednej najťažších líg sveta anglickej Championship a zároveň aj škótskej Premiership.

Na obrazovkách s logom PREMIER SPORT postupne pribudli aj ďalšie športy. Medzi nimi výkladná skriňa amerického futbalu NFL, najprestížnejšia súťaž zmiešaných bojových umení UFC a po spustení PREMIER SPORT 2 17. augusta 2021 rozšírili portfólio súťaží futbalová Liga majstrov, bejzbalová MLB a basketbalová Euroliga.

Novinky na premier sport

UFC 276: Adesanya VS Cannonier  

V noci zo soboty na nedeľu je na programe ďalší nesmierne atraktívny číslovaný turnaj UFC 276. Piatykrát v kariére sa pokúsi obhájiť titul…

W-Series: Silverstone  

Do programu televízie PREMIER SPORT prichádza horúca novinka. V priamych prenosoch uvidíme motoristický seriál formulí žien. Ide o tretiu sezónu ženských motoristických pretekov…