Vyvrcholenie baráže o miestenku do Premiership, súboj o tretie miesto a finále vo Final Four basketbalovej Euroligy, posledný zápas tohto ročníka Serie A a aj finále play-off Championship o posledné miesto do Premier League.

K udržaniu miesta v škótskej Premiership má blízko Ross County, ktoré v úvodnom finále play-off baráže zvíťazilo na trávniku Raith Rovers 2:1 a v domácej odvete tak má všetky tromfy vo svojich rukách.

Na slávnom Wembley sa o poslednú miestenku do Premier League vo finále play-off anglickej Championship pobijú niekdajší prvoligisti Leeds United a Southampton. V konečnej tabuľke delili tímy len tri body, tretí Leeds ich získal 90, štvrtí svätci 87. V tejto sezóne bol vo vzájomných súbojoch úspešnejší Southampton, doma vyhral 3:1, vonku 2:1.

So sezónou 2023/24 v Serie A sa rozlúčime na Stadio Marcantonio Bentegodi vyzve už zachránený Hellas Verona majstrovský Inter Miláno.

A v basketbalovej Eurolige zistíme, či sa Realu Madrid podarí obhájiť minuloročný triumf. V súboji o tretie miesto sa stretnú Olympiakos – Fenerbahce, súperom bieleho baletu vo finále bude Panathinaikos.

12:55 PS1 Naživo
Premiership
Ross County – Raith Rovers

komentuje Dalibor Mucha

15:30 PS1 Naživo
Championship play-off finále
Leeds United – Southampton

V štúdiu privíta Filip Mentel Andreja Perneckého, duel komentuje Karol Jakubovič

16:55 PS2 Naživo
Euroleague Final Four 2024 – o bronz
Olympiakos – Fenerbahce

19:55 PS2 Naživo
Euroleague Final Four 2024 – finále
Real Madrid – Panathinaiko
s

20:40 PS1 Naživo
Serie A
Hellas Verona – Inter

komentuje Karol Jakubovič