V nedeľu a v noci na pondelok vám na PREMIER SPORT ponúkneme celkovo deväť prenosov.

Chýbať nebudú oba semifinálové zápasy Škótskeho Ligového pohára. O 11:00 sa na PS1 zo záznamu pozrieme na sobotňajšie meranie síl medzi Hibernian a Aberdeenom a od 20:30 sa vrátime k dnešnému súboju medzi Heart of Midlothian a Rangers. Oba duely komentuje Filip Mentel.

Od 12:55 sa na PS1 už naživo presunieme do Anglicka, na Carrow Road sa v rámci 15. kola Championship proti sebe postavia Norwich a Blackburn. Oba kluby majú za sebou sériu prehier, domáci z predchádzajúcich piatich zápasov získali len bod, Rovers po domácej ligovej prehre so Swansea podľa očakávania neuspeli ani na Stamford Bridge s Chelsea v Ligovom pohári. Tímy delia v tabuľke len dva body, v predchádzajúcich dvoch ligových a jednom pohárovom vzájomnom súboji hranom v Norwichi sa dvakrát tešili Rovers a raz sa body delili. Komentuje Karol Jakubovič.

V nedeľňajšej ponuke prenosov na PS1 nájdete aj dve stretnutia LaLigy. Najskôr od 16:10 vyzve desiata Valencia predposlednú Granadu a od 18:25 privíta dvanásty Villarreal na svojom trávniku siedme Bilbao. Oba prenosy komentuje Dalibor Mucha.

Na svoje si opäť prídu aj priaznivci amerického futbalu, konkrétne National Football League. V nej sa na PS2 pozrieme až na štyri štadióny – od 15:25 na súboj Kansas City Chiefs – Miami Dolphins, od 18:55 na duel Baltimore Ravens – Seattle Seahawks, od 22:20 vyzvú vo Philadelphii Eagles kovbojov z Dallasu a program zavŕšime o 02:10, kedy Cincinnati Bengals vyzvú Buffalo Bills.