Aj v nedeľu máme pre vás pripravenú porciu futbalu.

O 12:55 navštívime Vicarage Road, kde domáci Watford vyzve svojho tabuľkového suseda Blackburn. Oba kluby nazbierali za tri zápasy nového ročníka štyri body a ak nechcú stratiť kontakt s čelom tabuľky, potrebujú ďalšie. V minulej sezóne sa ich vzájomný duel na tomto štadióne skončil výsledkom 1:1, ktorá by príliš nepomohla ani jednému.

O 15:00 ešte v Championship zostaneme, keď sa vrátime k sobotňajšiemu stretnutiu Coventry so Sunderlandom. Oba prenosy komentuje Karol Jakubovič.

O 18:25 už zamierime do Talianska. V 2. kole Serie A zavítame do Turína, kde Juventus privíta Bolognu. Domáci nadviazali na vydarenú prípravu a v úvodnom kole triumfovali v Udine rozdielom triedy. Bologna naopak zostala bez bodov, keď doma nestačila na milánske AC. Ak by sa Juve podarilo zvíťaziť vyšším rozdielom, môže sa stať novým lídrom súťaže. Bologni ho však vie potrápiť, v predchádzajúcich troch zápasoch so Starou dámou dvakrát remizovala.

Lazio si vstup do ligovej sezón predstavovalo určite inak. Na trávniku Lecce dlho siahalo na výhru, no prišlo o ňu v priebehu dvoch minút v úplnom závere. Janov dopadol ešte horšie, keď doma utŕžil výprask 1:4 od Fiorentiny. Pre oba kluby je tak tento duel príležitosťou zapísať si do tabuľky vôbec prvé body. Komu sa to podarí sa dozvieme od 20:40. Oba zápasy komentuje Robo Kmeťo.