LEICESTER CITY vs. MANCHESTER UNITED

MATCH OF THE WEEK

8. kolo premier league
SOBOTA 15:30
Po reprezentačnej prestávke sa na scénu vracia klubový futbal. V najprestížnejšej futbalovej lige na svete sú na programe zápasy ôsmeho kola.

Jedným z hlavných ťahákov bude súboj na King Power Stadium, v ktorom Leicester City privíta slávny Manchester United. Diabli sa pokúsia využiť nie úplne ideálne obdobie, ktorým si momentálne domáci futbalisti prechádzajú.


Foxes nazbierali v úvodných siedmich zápasoch iba osem bodov, čo im momentálne stačí až na trináste miesto tabuľky. Z posledných štyroch zápasov nevyhrali ani jeden. Po dvoch posledných ročníkoch sme od Leicesteru rozhodne očakávali viac.

Ani diabli si neodchádzali plniť reprezentačné povinnosti s úsmevom na tvári. Po prvej a nečakanej prehre v ročníku s Aston Villou, nasledovala remíza s Evertonom. Manchester United sa po siedmom kole prepadol na štvrtú pozíciu. Na prvú Chelsea však zverenci Ole Gunnara Solskjaera strácajú iba dva body.

Futbalisti Leicesteru budú veriť, že je najhoršie za nimi a že zaknihujú úspešný reštart. Súboje s Manchestrom United víťazovi FA Cupu v poslednom období pomerne chutia. Leicester neprehral ani jeden zápas z posledných troch. Naposledy sa Líšky na Old Trafford dokonca radovali z víťazstva 2:1.

V štúdiu televízie PREMIER Sport tentokrát Marek Skáčik privíta Stana Maceka. Zápas týždňa pre vás bude komentovať dvojica Matúš Lukáč a Karol Jakubovič.
VYSIELAME