Na piatok Euroliga, Championship a NFL

Piatkový večer bude na PREMIER SPORT patriť trom rôznym súťažiam v troch rôznych športoch.

Piatkový program 10. kola basketbalovej Euroligy zahájime v Istanbule, kde Anadolu Efes privíta Partizan Belehrad. Oba tímy majú na konte zhodne štyri výhry a päť prehier a patrí im 13., respektíve 11. miesto. Vzácne vyrovnaná je aj bilancia vzájomných zápasov, od roku 2000 sa kluby stretli 14-krát a každý si pripísal po sedem výhier. Partizan sa na svojho istanbulského súpera dorovnal v minulej sezóne, keď uspel v oboch súbojoch. Priamy prenos štartuje o 18:25 na PS2.

Na PS1 sa od 20:55 pozrieme na súboj anglickej Championship, v ktorom na seba narazia tímy z opačných koncov tabuľky. Rotherham United nazbieral len 11 bodov a je tretí od konca, Leedsu United po 16 kolách so ziskom 31 bodov patrí tretia priečka. Domáci sa trápia, na výhru čakajú už štyri stretnutia v rade, v ktorých získali len dva body za remízy. Hostia sa naopak v októbri rozohrali k dobrým výkonom, z ostatných siedmich duelov vyhrali až šesť a momentálne ťahajú šnúru troch víťazstiev v rade. Tímy sa stretnú po prvý raz od sezóny 2018/19, v nej v oboch dueloch uspel Leeds. Priamy prenos komentuje Karol Jakubovič.

Fanúšikovia amerického futbalu môžu v rovnakom čase, ale na PS2, sledovať stretnutie National Football League. V ňom si sily zmerajú New York Jets a Miami Dolphins.