Opäť futbalovo bohatá sobota na PREMIER SPORT

PREMIER SPORT 1 ponúkne päť futbalových prenosov z troch rôznych súťaží.

Program odštartujeme návratom k piatkovému zápasu Championship medzi tabuľkovými susedmi Coventry a Birminghamom. Prenos štartuje o 11:00, komentuje Tomáš Kotlárik.

O 13:25 sa pri rovnakej súťaži ozve už Karol Jakubovič. Ten bude sledovať úvodný zápas sobotňajšieho programu medzi tímami z hornej časti tabuľky deviatym Sunderlandom a piatym West Bromwichom. Oba klubu patria k ašpirantom na boj na postup. Domáci potrebujú ukončiť trojzápasovú sériu bez víťazstva, hostia chcú zas po domácej prehre s Leicestrom opäť naskočiť na víťaznú vlnu.

V Bundeslige sa od 15:25 pozrieme na stretnutie jedenásteho Wolfsburgu s ôsmym Freiburgom. Vlci po nečakanej prehre v Bochume neuspeli ani v pohári, keď prehrali po predĺžení v Gladbachu. Doma sú však silní, body stratili len s Leverkusenom a po remíze s Brémami, ďalších päť stretnutí vrátane pohárového vyhrali. Freiburg je však aktuálne pri chuti. V lige síce prehral s Lipskom a remizoval s Darmstadtom, naposledy však uspel v Mainzi a v Európskej lige nadelil TSC aj Olympiakosu zhodne päťku. Ostatný vzájomný zápas vyhral na svojom štadióne Freiburg po výsledku 2:0, návrat na tento trávnik ale jeho hráčom určite vyplaví zlé spomienky, naposledy tu prehrali 0:6. Aký výsledok sa zrodí tentokrát sa dozvieme spolu so Stanleym Suvákom.

Španielska LaLiga ponúkne od 18:25 so sprievodným komentárom Tomáša Kotlárika duel dvanásteho Villarrealu so šiestym Realom Sociedad. Obom klubom sa aktuálne darí, domáci neprehrali už päť zápasov vo všetkých súťažiach, hostia ešte o jeden viac. Bude séria oboch pokračovať aj po vzájomnom súboji?

Futbalový program na sobotu uzavrieme opäť v Championship. Od 20:30 sa vám od mikrofónu prihovorí Karol Jakubovič a bude spolu s vami sledovať súboj QPR, ktorému síce patrí až 22. priečka, no predchádzajúce dva zápasy vyhral, so šiestym Hullom, ktorý v minulom kole doma nestačil na Watford. Potvrdia Rangers zlepšenú formu aj proti favorizovaným tigrom?