V Lige majstrov navštívime Sevillu a Berlín

Skupinová fáza Ligy majstrov UEFA pokračuje zápasmi 3. kola.

Od 20:20 na PREMIER SPORT 2 budeme sledovať španielsko-anglickú konfrontáciu, v ktorej bude Sevilla čeliť Arsenalu.

Domáci po prehre v Barcelone a remízach s PSV a Rayom Vallecano dali zbohom José Luisovi a vo víkendovom súboji s Realom Madrid ich už viedol Diego Alonso. Sevillčania si v ňom pripísali cenný bod, no aj s týmto stretnutím čakajú na výhru už štyri zápasy.

Londýnčania po suverénnej výhre nad PSV 4:0 v nasledujúcom zápase LM nečakane zakopli na trávniku Lens, kde prehrali 1:2 a v tabuľke B skupiny im patrí druhé miesto. Odvtedy v Premier League zdolali Manchester City a cez víkend v mestskom derby s Chelsea zachraňovali bod dvomi gólmi v závere. Tímy sa naposledy stretli vo vzájomnom zápase minulý rok, v júli 2022 v Emirates Cupe triumfovali kanonier suverénne 6:0.

Utrápený Union proti Neapolu, ktorý rozhodne nie je taký suverénny ako bol v minulej sezóne. To je súboj, ktorý vám ponúkneme v priamom prenose od 20:55 na PREMIER SPORT 1.

Domáci sa neuveriteľné trápia, od augustovej výhry v Darmstadte prehrali osem stretnutí v rade – šesť v Bundeslige a dve v Lige majstrov. Ani SSC však nemá takú fazónu, na akú boli jeho fanúšikovia zvyknutí. Z ostatných troch duelov vyhrali Neapolčania jediný, keď minulý víkend triumfovali na trávniku Hellasu Veronu. Predtým však doma prehrali rovnakým výsledkom s Fiorentinou a aj pri ich ostatnom vystúpení v LM ťahali za kratší koniec, keď doma nestačili na Real Madrid. Napriek tomu bude Neapol v Berlíne nastupovať v pozícii favorita.