Vicemajster verzus majster aj semifinále play-off NFL

Nedeľa bude na PREMIER SPORT poriadne bohatá.

Hlavným futbalovým ťahákom programu je súboj dvoch najlepších tímov uplynulej sezóny Serie A Lazia a Neapola. Vicemajster z Ríma a ani majster spod Vezuvu však v tomto ročníku na takéto pozície výrazne strácajú. Domácim so ziskom 33 bodov a stratou 20 bodov na vedúci Juventus patrí aktuálne šiesta priečka, obhajca titulu je s 31 bodmi ešte o dve miesta nižšie. Obom tímom tak ide najmä o zisk miestenky do pohárovej Európy. V odvetnom zápase majú Lobotkovci Rimanom čo vracať, v septembrovom vzájomnom dueli si totiž Lazio odvážalo z Neapola všetky body po výhre 2:1.

K zápasu máme pre vás od 17:30 na PS1 pripravené štúdio s Filipom Mentelom a Jurajom Piroskom, priamy prenos komentuje Karol Jakubovič.

Predkrmom tohto stretnutia bude ďalší duel Serie A, v ktorom osemnásty Hellas Verona vyzve naživo od 14:55 na PS1 trináste Frosinone. Komentuje Filip Mentel.

Vo futbalovej ponuke na nedeľu na PS1 nájdete aj tri záznamy. Od 13:00 sa v Barclays Women’s Super League vrátime spolu s Tomášom Kotlárikom k duelu Brighton – Chelsea, o 20:15 sa s Karolom Jakubovičom pozrieme na stretnutie v rámci Championship medzi QPR a Huddersfieldom a na záver dnešného programu bude od 22:10 Tomáš Kotlárik sledovať ďalší súboj najlepšej ženskej ligovej súťaže medzi Evertonom a Leicestrom.

Program pre divákov National Football League dnes štartuje na PS2 už o 20:10 štúdiom k semifinálovému zápasu Baltimore Ravens verzus Kansas City Chiefs. V druhej semifinálovej bitke sa 25 minút po polnoci proti sebe postavia San Francisco 49ers a Detroit Lions.