Arsenal o prvú výhru, liverpolske derby a porcia NFL

V nedeľu sa na PREMIER SPORT môžete tešiť na zápasy najlepšej ženskej futbalovej ligy sveta a aj na prenosy z najlepšej súťaže v americkom futbale. Reč je samozrejme o Barclays Women’s Super League a National Football League.

Z Anglicka vám ponúkneme dva priame prenosy. Najskôr sa pozrieme na súboj Arsenalu s Aston Villou, v ktorou v minulej sezóne tretie kanonierky budú chcieť zaznamenať vôbec prvú výhru v novom ročníku. Aston Villa sa na to javí ako vhodný súper, veď doteraz nezískala ani bod, v máji tohto roku však v Londýne triumfovala 2:0. Tým ukončila päťzápasové čakanie na výhru nad Arsenalom, s ktorým dovtedy štyrikrát prehrala a raz remizovala s celkovým skóre 1:18. Štartujeme o 14:55 na PS1, komentuje Tomáš Kotlárik.

Spolu s Tomášom budeme od 17:25 na PS1 sledovať aj liverpoolske derby. V ňom sa stretnú domáci FC s Evertonom. V minulej sezóne skončili tímy v tabuľke bok po boku, Liverpool s 23 bodmi siedmy a Everton s 30 bodmi šiesty. V tomto ročníku je však zatiaľ situácia obrátená. Červené sú po dvoch zápasoch so šiestimi bodmi tretie, modré zatiaľ na prvý bod stále čakajú.

Na svoje si v nedeľu tradične prídu aj priaznivci NFL a náš program na PS2 bude opäť štvorzápasový. Od 15:30 sa pozrieme na súboj Tennessee Titans s Baltimore Ravens, od 19:00 nás čaká duel Cincinnati Bengals so Seattleom Seahawks, od 22:25 sa pozrieme na stretnutie Tampy Bay Buccaneers s Detroitom Lions a noc uzavrieme od 02:20 priamym prenosom z Buffala, kde Bills vyzvú New York Giants.