Atraktívne súboje v Madride aj na Malorke

Aj túto nedeľu si futbaloví priaznivci nájdu na PREMIER SPORT 1 to svoje.

Program na nedeľu odštartujeme o 11:00 návratom k súboju Barclays Women’s Super League medzi Manchestrom City a Evertonom. Komentuje Tomáš Kotlárik.

O 12:55 budeme sledovať súboj tretieho s druhým v rámci Premiership, Heart of Midlothian vyzve Celtic. V prípade triumfu majú hostia šancu po nečakanom domácom zaváhaní Rangers s Motherwellom vrátiť sa do čela tabuľky. Komentuje Filip Mentel.

O 16:10 sa presunieme do LaLigy, kde štvrté Atlético Madrid privíta šiesty Real Betis. Domáci vo všetkých súťažiach čakajú na výhru už tri zápasy, z ktorých dva prehrali, hostia naopak v rovnakom počte stretnutí nenašli premožiteľa. Komentuje Filip Mentel.

Bodku za nedeľňajším programom dá od 18:25 súboj RCD Mallorca – Girona. Tím slovenského reprezentanta Martina Valjenta bude nabudený postupom do finále Copa del Rey. Hostia, ako najväčšie prekvapenie tejto sezóny, si však pôjdu za ďalším plným bodovým ziskom, aby si bez ohľadu na výsledok Barcelony udržali aktuálne skvelé druhé miesto v tabuľke. Komentuje Dalibor Mucha.