Barca verzus Bayern, Rotherham proti prekvapeniu súťaže

O zahájenie víkendu na PREMIER SPORT sa postarajú priame prenosy z basketbalovej Euroligy a futbalovej Championship.

Pre futbalových fanúšikov by súboj týchto klubov bol jasným šlágrom večera, medzi ťaháky 4. kola však rozhodne patrí aj v rámci basketbalovej Euroligy. Na palubovke Barcelony sa od 20:25 v priamom prenose PREMIER SPORT 2 predstaví mníchovský Bayern.

Domácim po troch zápasoch patrí v tabuľke druhé miesto a na konte majú výhry nad Anadolu Efes, Olympiakosom Pireus a Partizanom Belehrad. Hostia už premožiteľa našli, výhry nad ALBA Berlín a Baskoniou im dopĺňa prehra s Panathinaikosom Atény. Momentálne siedmy tím tabuľky bude v Španielsku v pozícii outsidera, recept na Barcelonu nenašiel v predchádzajúcich troch zápasoch a aj celková bilancia 5:12 vyznieva v jeho neprospech.

Zápas Rotherhamu s Ipswichom bol pre zlé počasie ODLOŽENÝ!

Rotherham United, ktorý už v minulej sezóne unikol zostupu len o šesť bodov, čaká podľa všetkého boj o záchranu aj v tomto ročníku. Po jedenástich zápasoch má na konte len chudobných šesť bodov, zaznamenal desať gólov a až 22-krát inkasoval. Aktuálne je od neho horší len trápiaci sa nováčik súťaže zo Sheffieldu. Domáci by sa radi nadýchli k zlepšeným výkonom, na to však po reprezentačnej prestávke nemajú práve ideálneho súpera.

NA AESSEAL New York Stadium sa totiž predstaví Ipswich Town, ktorý je najväčším prekvapením doterajšieho priebehu. Klub, ktorý v minulej sezóne postúpil z 2. miesta League One, je so ziskom 28 bodov druhý aj v Championship. Jeho strata na vedúci Leicester je pritom len dvojbodová, naopak odstup od tretieho Prestonu je už osem bodov. Hostia, ktorí neprehrali vo všetkých súťažiach už deväť stretnutí v rade, z ktorých až osem vrátane úspešného jedenástkového rozstrelu s Readingom vyhrali, sú tak v pozícii jasného favorita. Či to potvrdia aj na trávniku zistíme od 20:55 na PREMIER SPORT 1 spolu s Karolom Jakubovičom.