V sobotu máme pre vás na PREMIER SPORT pripravený naozaj bohatý program.

Odštartujeme ho o 11:30 na PS1 záznamom piatkového súboja anglickej Championship medzi Birminghamom a Queens Park Rangers. Komentuje Karol Jakubovič.

O 13:25 sa na PS1 presunieme do Škótska, v Livingstone sa Celtic v rámci Premiership pokúsi napraviť si chuť po prehre v Lige majstrov s Feyenoordom. Komentuje Filip Mentel.

O 14:55 na PS2 zamierime do Talianska. V 5. kole Serie A si AC Miláno zmeria sily s Hellasom Verona. Domáci v minulom kole zaznamenali prvú stratu v ročníku, keď v mestskom derby nestačili na Inter 1:5. Hostia po dvoch výhrach získali v nasledujúcich dvoch súbojoch len jeden bod, proti Milánčanom sa to však príliš neočakáva. Z ostatných piatich vzájomných súbojov totiž nezískali ani jeden.

Pre priaznivcov nemeckej Bundesligy máme pripravený duel medzi Mönchengladbachom a Lipskom. Tímy sa aktuálne pohybujú na opačných koncoch tabuľky. Kým domáci sú so ziskom dvoch bodov štrnásti, hostia s deviatimi bodmi okupujú štvrtú priečku. Rozbehnuté Lipsko aktuálne ťahá v lige a LM sériu štyroch výhier v rade a rado by pridalo ďalšiu. To sa mu však v Mönchengladbachu podarilo naposledy pred štyrmi rokmi, odvtedy tu prehralo tri súboje s celkovým skóre 1:7. Priamy prenos od 15:25 na PS1 komentuje Filip Mentel.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia golfu, priamy prenos z 3. dňa Solheim Cupu štartuje o 17:00 na PS2.

Na PS1 sa medzitým opäť vrátime do Talianska, od 17:55 v sprievode Martina Petra vyzve Sassuolo Juventus. Kým domáci v tejto sezóne vyhrali len raz a trikrát prehrali, hostia trikrát vyhrali a raz remizovali. Favorit je tak jasný, no hráči starej dámy nemôžu zabúdať na aprílový vzájomný súboj, v ktorom na trávniku Sassuola prehrali 0:1.

Bodku za sobotou dáme tam, kde sme deň otvárali. O 20:00 sa na PS1 vrátime k popoludňajšiemu stretnutiu Championship, v ktorom sa proti sebe postavili Middlesbrough a Southampton. Komentuje Karol Jakubovič.