Futbalový poltucet na sobotu

PREMIER SPORT ponúkne v sobotu futbalovým priaznivcom šesť súbojov.

V Anglickej Championship sa od 11:30 na PS1 najskôr pozrieme na piatkový súboj medzi o záchranu bojujúcim Sheffieldom Wednesday a Leedsom United snažiacim sa o návrat do Premier League. Komentuje Tomáš Kotlárik. O 13:25 sa na PS1 naživo presunieme do Cardiffu, kde domáce City živiace nádej na miestenku do play-off vyzve prekvapenie tejto sezóny Ipswich Town, ktorý je stále v hre o priamy postup. Sobotňajší program z druhej najvyššej anglickej súťaže uzavrieme na PS1 o 20:30 záznamom súboja dvoch tímov, ktorú sú tesne nad pásmom zostupu – osemnásteho Millwallu a dvadsiateho Birminghamu. Oba prenosy komentuje Karol Jakubovič.

V nemeckej Bundeslige zaostríme od 15:25 na PS1 na stretnutie Lipska s Darmstadtom. Kým domáci sú bod od miestenky do Ligy majstrov, hosťom sa stále viac vzďaľuje šanca na záchranu, z posledného miesta na ňu aktuálne strácajú už 12 bodov. Komentuje Filip Mentel.

Priaznivci LaLigy nájdu v našej ponuke dva priame prenosy. O 16:10 na PS2 sa Atlético Madrid pokúsi na trávniku osemnásteho Cádizu priblížiť k v tabuľke tretje Girone. A o 18:25 sa na PS1 pokúsi Granada rozšíriť svoje chudobné 14-bodové konto proti Realu Sociedad, ktorého len dva body delia od priečok zaručujúcich účasť v pohárovej Európe. Od mikrofónu sa vám prihovorí Dalibor Mucha.