Klein zaháji hlavnú kartu UFC Fight Night: Sandhagen vs Font

UFC sa tentokrát presunie do Nashvillu a medzi tuctom bojovníkov na hlavnej karte nechýba ani slovenský zástupca Ľudovít Klein.

Pre „Lajoša“ pôjde už o siedme vystúpenie medzi MMA elitou, v tých doterajších si pripísal tri výhry, dve prehry a naposledy prvú remízu po súboji s Jaiom Herbertom. Jeho najbližším súperom bude Ignacio Bahamondes, ktorého bilancia v UFC je 4-1. Čilan „rád“ ukončuje svojich protivníkov pred limitom, z jeho 14 výhier bolo až deväť KO/TKO. V tejto „disciplíne“ je však silný aj Klein, v jeho štatistikách „svieti“ pri výhrach KO/TKO číslo osem.

V hlavnom predzápase aj hlavnom zápase došlo oproti pôvodnému plánu k zmenám. Namiesto zranenej Virny Jandiroba sa proti Tatiane Suarez postaví Jessica Andrade a súperom Coryho Sandhagena bude namiesto rovnako zraneného Umara Nurmagomedova Rob Font.

Štartujeme už o 2:30 ráno na PREMIER SPORT 1 Štúdiom UFC s Robom Kmeťom, ako spolukomentátor sa k nemu pridá Tomáš Kohout.

UFC FIGHT NIGHT 226 – HLAVNÁ KARTA
Ignacio Bahamondes vs. Ľudovít Klein (Lightweight)
Tanner Boser vs. Aleksa Camur (Light Heavyweight)
Diego Lopes vs. Gavin Tucker (Featherweight)
Dustin Jacoby vs. Kennedy Nzechukwui (Light Heavyweight)
Jessica Andrade vs. Tatiana Suarez (Women’s Strawweight)
Cory Sandhagen vs. Rob Font (Catchweight)


Pre priaznivcov futbalu je pripravený priamy prenos na PREMIER SPORT 1. Vo Fir Parku sa v rámci Škótskeho ligového pohára proti sebe postavia Motherwell a Queen’s Park. Kým domáci aktuálne s piatimi bodmi kraľujú tabuľke G skupiny, hostia s jedným bodom, no odohrali len jedno stretnutie, sú štvrtí. Stretnutím týchto tímov vás bude od 18:10 sprevádzať Filip Mentel.