Kto postúpi medzi najlepšiu štvoricu?

V pondelok na PREMIER SPORT 1 spoznáme prvých semifinalistov saudskoarabského King’s Cupu.

Od 15:25 odštartujú štvrťfinálové zápolenia Al Feiha a Al Ittihad. AL Feiha vyradila v osemfinále Al Khaleej, s ktorým síce prehrávala od 19. minúty po zásahu Cikalleshiho, gólmi AL Zaqana, Abusabaana a Mandasha ale duel otočila vo svoj prospech. O postupe Al Ittihad cez Al Shabab rozhodli až pokutové kopy. V riadnom hracom čase sa zápas skončil 1:1. v rozstrele z bieleho bodu ale uspel Al Ittihad 4:3. Pôjde už o tretí stret týchto tímov v tomto roku, v januári uspel Al Ittihad 3:0 v lige a o desať dní neskôr po výsledku 2:0 aj v Superpohári.

AKTUALIZÁCIA – Zápas bol preložený na utorok.
Od 18:55 sa bude rozhodovať o druhej miestenke do semifinále. Al Wehda, ktorá v predchádzajúcom kole zvíťazila gólom Anselma z 82. minúty nad Damakom, si zmeria sily s Al Batin, ktorý rovnako zásahom zo záveru stretnutia, o ktorý sa v 76. minúte postaral Al Shammari, vyradil Al Raed. V októbrovom vzájomnom ligovom súboji sa z triumfu 2:0 po góloch Botíu a Al Eisu tešila AL Wehda. Oba priame prenosy bude pre vás komentovať Filip Mentel.

O bodku za dnešným futbalovým program sa postará nedeľňajší šláger ženskej FA Super League, v ktorom sa proti sebe postavili dva najlepšie tímy súťaže Chelsea a Manchester United. Štartujeme o 21:00 na PREMIER SPORT 1, komentátorom bude Martin Petro.