Kto pretrhne neúspešnú sériu?

V stredu sme na PREMIER SPORT sledovali dianie v talianskej Serie A, vo štvrtok sa presunieme viac na západ a nazrieme do španielskej LaLigy.

V nej sa v rámci 7. kola predstavia vo vzájomnom súboji Granada a Real Betis. Oba kluby nezažívajú práve vydarené obdobie. Domáci od výhry nad Mallorcou nezískali v nasledujúcich troch zápasoch ani bod a hoci v nich nastrieľali 5 gólov, inkasovali až desaťkrát.

Hostia po tesnom domácom triumfe nad Rayom Vallecano utŕžili päťku v Barcelone a chuť si nenapravili ani v ďalších dvoch dueloch. Z Glasgowa odchádzali zo stretnutia Európskej ligy s prehrou 0:1 a následne doma len remizovali s Cádizom 1:1.

V predchádzajúcich troch vzájomných súbojoch sa z výhry tešil Betis, dvakrát uspel doma a raz v Granade. Ako favorit tak pôjde aj do tohto duelu. Priamy prenos od 18:55 na PS1 komentuje Filip Mentel.

Pre priaznivcov ostrovného futbalu máme pripravený záznam štvrťfinále Škótskeho ligového pohára. O 21:10 na PS1 sa v sprievode Tomáša Kotlárika pozrieme na súboj medzi Rangers a Livingstonom.

Fanúšikovia amerického futbalu si môžu tentokrát budíky nastaviť na 02:20, kedy vám z NFL na PS2 ponúkneme priamu konfrontáciu tabuľkových susedov Green Bay Packers a Detroit Lions.