Mimoriadne štedrá futbalová sobota

Tretia februárová sobota ponúkne na PREMIER SPORT až sedem futbalových prenosov.

Začíname už dopoludnia návratom k piatkovému súboju Barclays Women’s Super League medzi Chelsea a Manchestrom City. Záznam duelu komentuje na PS1 od 9:40 Tomáš Kotlárik. Ešte pred obedom sa pozrieme aj na atraktívnu bitku v Championship medzi West Bromwichom a Southamptonom. Karol Jakubovič sa vám prihovorí od 11:30 na PS1.

Kvarteto priamych prenosov odštartujeme o 13:25, kedy je na programe zápas Championship medzi Plymouthom Argyle a Leedsom. Od mikrofónu PS1 sa vám prihlási Filip Mentel. Od 13:55 je na PS2 pripravený prenos zo španielskej LaLigy, v ktorom si sily zmerajú Atlético Madrid a Las Palmas. Čas od 15:25 na PS1 je vyhradený pre priaznivcov Bundesligy, na trávniku Hoffenheimu sa pod dohľadom Stanleyho Suváka predstaví Union Berlín.

Podvečer už patriť Serie A, od 17:55 na PS1 budeme svedkami súboja Hellasu Verona s Juventusom. Komentuje Stanley Suvák. O bodku za dnešným programom sa postará tretí prenos z Championship, tentokrát zo zápasu Leicestru s Middlesbrough. Ten môžete sledovať od 20:00 na PS1 spolu s Filipom Mentelom.